درباره دنیای فردا

مداد دنیای فردا تحولی عظیم در صنعت مداد

تحولی عظیم در صنعت مداد;دنیایی بهتر;حفظ محیط زیستبا مداد دنیای فردا

D.F.Pencil

شرکت مداد دنیای فردا با بهره گیری از حدود نیم قرن تجربه مدیران خود در زمینه تولید و واردات و توزیع تخصصی لوازم التحریر و با هدف تولید مداد ونوشت افزار ایرانی ، در سال 1388 تاسیس گردید.

همانطور که میدانید از زمان اختراع مداد از چوب درختان خاص برای تولید این محصول استفاده می شده است ، لذا علاوه براینکه تامین چوب مداد یکی از اصلی ترین دغدغه های تولید کنندگان مداد در دنیاست ، قطع این درختان حساسیت دوستداران محیط زیست و نیز دولتهای کشورهای تامین کننده چوب مداد را نیز درپی داشته است . دراین راستا سالهاست در دنیا تحقیقات و اختراعاتی در این زمینه صورت گرفته و روشهای گوناگونی به کار گرفته شده است تا به وسیله آن مدادهای بدون استفاده از چوب طبیعی ساخته شود.

مدیران این مجموعه نیز در جهت رسیدن به هدف اولیه تاسیس شرکت ، با توجه به مشکلات فوق الذکر اقدام به تحقیق در زمینه روشهای تولید مداد در دنیا نموده و پس از بررسی های فراوان و با استفاده از تکنولوژی موجود و تلفیق آن با دانش فنی ایرانی و مواد اولیه کاملا ایرانی ، موفق به تولید مدادی شدند که در ساخت آن به جای استفاده از چوب درختان ، موادی جایگزین گردیده که ضمن دارا بودن ظاهری مشابه با مداد چوبی ، تراش پذیری مناسب ، کیفیت خوب و عاری از هرگونه آلودگی نیز می باشد.

شرکت مداد دنیای فردا مفتخر است به ثبت اختراع فرآیند تولید بدنه مداد و مغزی آن با استفاده از مواد پلیمر و مینرال و نیز دریافت گواهی مطابقت با استاندارد ملی ایران برای محصولات خود ، همچنین این مجموعه در جهت نیل به اهداف بالنده خود اقدام به دریافت گواهی نامه های سیستم مدیریت کیفیت (( ISO 9001 – سیستم مدیریت محیط زیست (   ( ISO 14001 – سیستم ایمنی و بهداشت شغلی ( ISO 18001 )و سیستم یکپارچه مدیریت (IMS)  نمود و نیز با انجام فعالیت های پژوهشی و علمی و آزمایشگاهی در این زمینه ، در پارکهای علمی فن آوری ، تقدیر نامه هایی نیز دریافت نموده است.

شرکت مداد دنیای فردا در ادامه فعالیت های خود در جهت ارتقاء تولید ایرانی و ایجاد اشتغال ، ضمن فعالیت در زمینه تولید ، در خصوص طراحی وساخت خط تولید و بهینه سازی آن نیز کوشش نموده و موفق به ساخت خط تولید ایرانی این محصول نیز گردیده است.

امید است شرکت مداد دنیای فردا با بهبود کیفیت و تنوع بخشیدن به تولیدات خود  بتواند ضمن تشویق فرزندان ایران زمین به مصرف کالای ایرانی ،  سهمی هرچند اندک در حفظ محیط زیست ، جلوگیری از قطع درختان ، جلوگیری از ورود کالاهای بی کیفیت به کشور ، جلوگیری از خروج ارز ، ایجاد اشتغال ، سرافرازی هرچه بیشتر کشورمان دارا باشد.